Новий гідроциліндр PENTA AP1\\\\APS1 подкузовной, до причепа

PDF
новий гідроциліндр PENTA AP1\\\\APS1 подкузовной, до причепа
1/1
Ціна:
договірна
Зв'язатися з продавцем
Тип гідроциліндр
Місце розташування Україна Киев
Дата розміщення 11 бер 2020
Autoline ID PF16657
PDF
Стан
Стан новий
Додаткова інформація: Українська Російська
Серія AP1 \ APS1 - це подкузовние гідроциліндри від найбільшого італійського виробника PENTA, виготовлені з високоміцної прокатної сталі. У їх виробництві використовуються інноваційні технології, сучасне обладнання та найякісніші матеріали, тому вони володіють великим ресурсом роботи і високою надійністю.
Діаметр штока: 221
Кількість секцій: 7 \ 8 \ 9 \ 10

Гідравлічні системи, які випускаються компанією PENTA, відрізняються безвідмовної експлуатацією і можливістю справлятися з найскладнішими умовами роботи, а також можуть працювати з будь-якими типами автомобілів. Зокрема, гідроциліндри PENTA широко використовуються для установки на самоскиди, напівпричепи, цистерни та сільськогосподарську техніку.

Купити гідроциліндри PENTA ви можете, зателефонувавши по телефону або оформивши замовлення онлайн.

Наша компанія не займається продажем б / у гідроциліндрів, ми продаємо тільки НОВУ гідравліку екстра-класу. Наші товари захищені сертифікатами якості і мають гарантію. Нова гідравлічна система буде служити Вам набагато довше, ніж б / у гідравліка. Тому переплачуючи всього лише трохи за новий гідроциліндр - Ви отримуєте товар з гарантійним терміном і з більш тривалим періодом служби для Вас!

Так само ми здійснюємо доставку в будь-яке місто України: Черкаси, Дніпро, Харків, Миколаїв, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Львів, Рівне, Суми, Херсон та інші, або отруїмо Вам товар в Білорусію, Росію, Молдову, Казахстан та інші країни СНД і Європи.
Серия AP1\APS1 - это подкузовные гидроцилиндры от крупнейшего итальянского производителя PENTA, изготовленные из высокопрочной прокатной стали. В их производстве используются инновационные технологии, современное оборудование и самые качественные материалы, поэтому они обладают большим ресурсом работы и высокой надежностью.
Диаметр штока: 221
Количество секций: 7\8\9\10

Гидравлические системы, которые выпускаются компанией PENTA, отличаются безотказной эксплуатацией и возможностью справляться с самыми сложными условиями работы, а также могут работать с любыми типами автомобилей. В частности, гидроцилиндры PENTA широко используются для установки на самосвалы, полуприцепы, цистерны и сельскохозяйственную технику.

Купить гидроцилиндры PENTA вы можете, позвонив по телефону или оформив заказ онлайн.  

Наша компания не занимается продажей б/у гидроцилиндров, мы продаем только НОВУЮ гидравлику высшего качества. Наши товары защищены сертификатами качества и имеют гарантию. Новая гидравлическая система будет служить Вам гораздо дольше, чем б/у гидравлика. Поэтому переплачивая всего лишь немного за новый гидроцилиндр - Вы получаете товар с гарантийным сроком и с более длительным периодом службы для Вас!

Так же мы осуществляем доставку в любой город Украины: Черкассы, Днепр, Харьков, Николаев, Одесса, Полтава, Запорожье, Житомир, Львов, Ровно, Сумы, Херсон и другие, или отравим Вам товар в Белоруссию, Россию, Молдавию, Казахстан и другие страны СНГ и Европы.
Поради щодо купівлі
Важливо
Це пропозиція для ознайомлення. За детальною інформацією звертайтеся до продавця.
Поради з безпеки
Схожі оголошення