Снігоприбирачі
53 оголошення: Снігоприбирачі, снігоочисники
Снігоприбирачі
Снігоприбиральна машина — не новинка для українських комерційних підприємств, комунальних служб, власників великих присадибних ділянок та дач. Вибрати снігоприбирач буває непросто, адже техніка відрізняється за характеристиками. Перед покупкою варто ознайомитись із основними параметрами вибору.
Снігоприбиральник: корисні можливості
Головне завдання, яке виконують снігоприбирачі, — це розчищення снігу на великих територіях загального користування перед будинком чи магазином. Корисні можливості техніки:
- скорочення часу прибирання снігу;
- економія людських трудових ресурсів;
- якісне прибирання снігу з доріжок та відкритих майданчиків;
- за наявності додаткових опцій — розсипання сольової суміші чи піску.
Швидкість та продуктивність техніки відрізняється у зразків навіть у лінійці одного бренду. Перед тим, як вибирати модель, слід звернути увагу на паспорт обладнання.
Тип та потужність двигуна
Можна купити снігоприбиральну машину з електричним двигуном або бензиновим. Електрообладнання працює від мережі, техніка фактично «прив'язана» до розетки силовим кабелем. Радіус роботи бензинових аналогів необмежений, але вони важчі і габаритніші за електромашини. Їхня конструкція передбачає наявність бензобака та потужного двигуна. Ціна бензинових агрегатів вища. Вони більш витратні в обслуговуванні — вимагають заміни мастила, регулярного техогляду двигуна. Але ресурс їх перевищує термін служби електричних аналогів у 4–5 разів.
У продажу є акумуляторні снігоочисники, які можуть працювати без зупинки, без необхідності дозаправки і прив'язки до розетки 2–3 години. Потужність їхня невисока. Під час експлуатаційних пауз батарея потребує підзарядки, тому що при простої АКБ втрачає ємність. Вартість їх найвища в лінійці.
Купити снігоприбиральник можна з ручною або електричною системою запуску двигуна. Якщо техніка має ручний стартер, то пуск виконується за допомогою пускового шнура. Електростартер полегшує запуск двигуна за будь-якої погоди. Обладнання заводиться поворотом ключа або натисканням кнопки.
Потужність двигуна визначає, за який час агрегат справиться із завданням. Чим вища потужність, тим:
- більше енергетичних витрат;
- краще розчищається сніг;
- вища вартість обладнання.
Експерти рекомендують для обслуговування прибудинкової території вибрати електричну модель потужністю 2 кВт. Для ділянки в 5–6 соток перед офісом, складом вистачить бензинового двигуна потужністю 7 кінських сил. Снігоприбиральна техніка з мотором 9 кінських сил забезпечує обслуговування площ в 1,5 гектара. Збільшення потужності гарантує збільшену дальність відкидання снігу.
Спосіб пересування
За способом пересування снігоочисник може бути самохідним або несамохідним:
- Несамохідна машина переміщується оператором — її штовхають у потрібному напрямку. Рушійна сила виникає при обертанні шнека, тому споживачеві не доводиться докладати особливих зусиль. Більшість електричних моделей — несамохідна техніка.
- Самохідні снігоприбирачі пропонуються з бензиновим двигуном. Потужний двигун обертає колісну вісь для пересування вперед та заднім ходом. У самохідних моделей паркан снігу ширший, збільшена дальність викиду снігу. Ціна їх вища, як і комфорт роботи оператора.
Клас обладнання
Снігоприбиральна техніка буває легкою, середньоважкою або важкою. Легкі моделі купують для приватного користування. Комерційні підприємства віддають перевагу середньоважким агрегатам, так як вони мають хорошу потужність, вирізняються доступною ціною, високою надійністю. Важкі снігоочисники застосовуються комунальними службами для обслуговування великих територій. Професійна техніка випускається на колесах чи гусеницях, комплектується коробкою передач.
Площа території, що обслуговується
Від площі прибирання залежить те, якої потужності, габаритів, типу двигуна потрібно вибрати спецтехніку. Для розчищення доріжки на прибудинковій території досить легкої електричної моделі. Для великої ділянки виробничої бази можна вибрати несамохідний бензиновий апарат. Для майданчика в 200–2500 м потрібна потужна машина з широким захватом.
Модель ковша, шнека
Ширина ковша або шнека снігоприбирача визначає смугу огорожі. Стандартний показник у садових моделей — 50 см. У професійної техніки він досягає 115 см. Розширити ширину ковша можна за допомогою снігоскидачів, які переміщують сніг із кучугури в ковш. Шнеки, ковші бувають пластиковими та металевими. Полімерні вироби не мають стійкості до механічних впливів. А от метал не боїться ударів, для захисту від іржі покритий гумою.
Додаткові опції
Виробники пропонують снігоприбиральні машини купити з додатковим функціоналом, що підвищує комфорт експлуатації. Це може бути наявність фар для роботи в темряві, підігрів ручок, блокування коліс. Кожна додаткова опція підвищує вартість техніки.
Купити снігоприбиральник б/в на порталі Autoline
У каталозі представлені снігоприбирачі, виставлені для продажу приватними особами та компаніями. Біля кожної пропозиції вказано ціну, регіон, форму оплати та інші деталі угоди. Зв'язатися з продавцем можна через чат для спілкування.