Вантажівки
Продаєте техніку?
Робіть це разом з нами!
Популярні марки вантажівок, вантажні автомобілі

НОВІ Й Б/В ВАНТАЖІВКИ : ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА РІЗНОВИДИ.
Вантажні авто б/в: основні особливості та різновиди
Перш ніж купити вантажівку, важливо визначитися з відповідною моделлю. У продажу є тисячі транспортних засобів. Їх можна групувати за різними критеріями. Наприклад:
- Місткість. Вирізняють моделі малої вантажопідйомності (до 2 тонн), середньої (2-5 т), великої (5-16 т), особливо великої (від 16 тонн).
- Призначення. Вирізняють самоскиди, тентові, ізотермічні, бортові, суцільнометалеві, рефрижератори, цистерни.
- Тип кузова. Вибирати можна серед відкритих, закритих та спеціальних.
- Кількість осей. Цей показник найчастіше становить 2-5. Але в деяких моделях осей може бути більше.
- Тип палива. Транспорт працює на бензині, газі, дизелі. Від типу палива безпосередньо залежить подальша вартість експлуатації машини.
- Повна маса. Компактні моделі важать до 1,5 тонн. Також у продажу є моделі, маса яких перевищує 40 тонн. Вони призначені для експлуатації на важких виробництвах.
Це не вичерпний перелік різновидів. Вантажна машина на кшталт кузова також може поділятися на безліч видів. Серед головних різновидів виділяються:
- Бортові моделі. Компанії, що займаються доставкою, використовують їх у своєму арсеналі. Вони підходять для навантаження та розвантаження предметів. Бортові моделі підходять для вантажу, стійкого до впливу зовнішніх чинників.
- Низькорамний трал. Відкритий кузов, який не обладнаний бортами. Така вантажівка славиться підвищеною здатністю перевозити вантажі. У продажу можна знайти техніку, яка підходить для транспортування понад 100 тонн товарів.
- Платформа. Використовується для транспортування вантажів, які не потребують спеціальних температурних умов, але мають бути захищені зверху та з боків.
- Тентований. Найпопулярніший з доступних різновидів. Тент легко знімається, забезпечує повноцінний захист вантажу.
- Цільнометалічний. Такі фургони використовують для перевезення меблів, промислових товарів. Вантажопідйомність у них найчастіше нижча, ніж у тентованих моделях.
- Ізотермічний. Особливість такої вантажівки у наявності спеціальної обшивки. Вона дозволяє тривалий період зберігати та підтримувати необхідну температуру.
- Рефрижератор. Вони поділяються на 6 класів. Максимальна температура становить до +12 °C, а мінімальна може опускатися до -20 °C і навіть нижче.
Особливості кузова потрібно враховувати, перш ніж придбати б/в вантажне авто.
Де можна купити б/в вантажівку від топових світових брендів
На сайті Autoline завжди є перевірені моделі з пробігом. У каталозі легко знайти:
- машини із закритим та відкритим кузовом;
- спеціальні вантажівки;
- малотоннажні моделі;
- комунальну техніку;
- рятувальні машини;
- вантажні цистерни.
Тут кожен зможе купити б/в вантажівку в залежності від потреб бізнесу. Ціни мінімальні, при цьому експлуатаційні характеристики авто залишаються на топовому рівні. Також можна самостійно розмістити оголошення та приватно продавати вантажівки по всій Україні.