Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Karavanist 2024

Виставка Karavanist 2024: як це було

Початок 2024 року виявився цікавим на інновації у сфері кемпінгу та караванів. Адже одразу після зустрічі нового року, 6-14 січня, у виставковому та конгрес-центрі Tüyap Fair and Convention Center, що в Стамбулі, пройшов найбільший у Туреччині ярмарок караванів – Karavanist 2024. Тут вчетверте за всю історію зібралася міжнародна торгова аудиторія ринку караванів у турецькому секторі.

У 8 залах на площі 70 тисяч квадратних метрів (це як 9 футбольних полів!) виставкового центру були представлені турецькі, європейські та американські виробники і дилери різних типів караванів, автопричепів, мініатюрних моделей будиночків та обладнання до них, товарів для активного відпочинку та кемпінгового спорядження, яке стало популярним останнім часом. 

Така велика площа свідчить про великий попит до караванів нового покоління.

Цього року на виставці  було близько 60 тисяч відвідувачів із 65 країн світу. Кожен із них у бізнес-середовищі мав змогу знайти собі партнерів, зміцнити клієнтську та дилерську мережу. А ще – уважно дослідити попит на ринку та дізнатися про останні інновації в цьому секторі.

Серед цікавинок цього сезону варто відзначити провідних виробників з такою технікою:

  • Fiat Ducato (трикімнатні кемпери зі спливаючими дахами) – кемпери високого рівня комфорту, на яких можна відпочивати і взимку, і влітку, адже в них передбачено систему опалення, підігрів підлоги та гарячу воду для зимового сезону та клімат-контроль – для літнього періоду;
  • Lalalend – каравани з пральною та посудомийною машиною та всією технікою для кухні;
  • Carpento – розкішні, технологічні, красиві, зручні, високоякісні та продумані до дрібниць каравани-фургони на сонячних панелях;
  • Baskent Caravan – машини з ванною, шафою та ергономічним простором;
  • Х-Caravan – капсульні каравани з 2-метровою капсулою, яка при розгортанні сягає 5 м і складається зі спальні та кухні-вітальні. 

Ці види караванів – справжнє інженерне диво на ринку.

Окрім цього, варто відзначити каравани американського виробництва – Airstream. Це 93-річний бренд, який нещодавно отримав дилерство в Туреччині. Холодильник, душ, духова шафа, система опалення, туалет – усе це в стандартній комплектації каравану. Це реально своєрідний Ferrarі!

Ноу-хау став караван Nacar Family. Він вміщує до 7 осіб (перший в Туреччині стандарт такої місткості), який має всі зручності, та ще й тримач для велосипедів. Варто відзначити Hotomobil – не просто караванну, а й технологічну компанію. Вона створила перший електромобіль, який наразі в розробці і буде презентований на наступних виставках.

Турецька команда компанії Linemedia з проектом Autoline стала одним із провідних медіа-партнерів виставки. Ми отримали можливість поспілкуватися з професіоналами, досвідченими авантюристами та ентузіастами активного відпочинку в галузі автопричепів. Ця подія стала ідеальною платформою для обміну ідеями, отримання цінної інформації та встановлення партнерських зв’язків із найкращими представниками в цій галузі.

Зацікавилися кемперами? Переходьте на наш сайт, шукайте потрібні транспортні засоби та відпочивайте з насолодою! 

До зустрічі на наступних івентах!

Залишити коментар