Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Колісний чи гусеничний екскаватор: що обрати?

Потрібна високопродуктивна машина для виконання великих чи малих обсягів землерийних робіт, розчищення канав чи каналів? Багато власників зупиняють свій вибір саме на екскаваторах. Але обрати таку техніку непросто. 

Спецтехніка цього виду має достатньо складну конструкцію та механізм. До того ж виробники постійно вдосконалюють машини. Зорієнтуватись в такій різноманітності та зробити правильний вибір допоможуть декілька параметрів. Серед них: 

  • вид ходової частини;
  • вид підвіски (йдеться саме про її конструкцію);
  • об’єми ковшової частини;
  • габарити та вантажність;
  • наявність навісних частин;
  • глибина траншеї;
  • висота підйому ковшової частини. 

Коли ж який екскаватор обрати – таке питання постає перед кожним фахівцем. 

Якщо планується тривале використання техніки на відкритих майданчиках, тоді варто підбирати повногабаритні машини з високими показниками потужності. Для невеликих обсягів робіт на обмежених ділянках підійдуть міні-екскаватори, що мають компактні розміри. Вони відрізняються невеликою витратою палива, тому згодяться для створення траншей під комунікації або фундамент. 

Проте, окрім цього, вибір постає ще й між гусеничними та колісними екскаваторами.

Коли варто обрати гусеничний екскаватор, а коли – колісний?

Гусеничний екскаватор під час роботи

Це досить часте питання, яке ставлять майбутні покупці, оскільки це дві найбільш популярні моделі. Гусеничний екскаватор є високопродуктивною технікою, яка має достатньо потужності для великих обсягів робіт. Модель ідеально підходить для руйнування споруд, розчищення окремих ділянок та риття ґрунтів в кар’єрах. Це означає, що гусеничний екскаватор може працювати навіть на слабких ґрунтах та віддалених важкодоступних місцях. Вони створюють менший питомий тиск на ґрунтову поверхню та мають вищі тягові зусилля, що не дозволяє провалюватись в м’які ґрунтові поверхні. 

Що стосується колісного екскаватору, то він є більш маневреним та компактним. Завдяки цьому він стане кращим рішенням для робіт в міських умовах. Колісні екскаватори часто використовуються в комунальні та будівельній галузях, для розчищення каналів та канав, а також для реалізації ландшафтних та садово-паркових проєктів. Варто також врахувати при виборі мобільність техніки. Якщо потрібно постійно транспортувати екскаватор з однієї ділянки на іншу, то краще обрати колісну модель. 

Чому варто купити екскаватор на Machineryline? 

Придбати якісну спецтехніку відомих виробників можна на перевіреному порталі Machineryline. Маркетплейс має безліч переваг перед іншими платформами, що займаються продажем спецтехніки. 

Чому варто купити екскаватор на  Machineryline

Крім цього, постійно працюємо над оновленням функціоналу інтернет-майданчика, щоб створити максимально зручні умови для комунікації продавця з покупцем. 

Переходьте та обирайте!

Залишити коментар