Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Обладнання для зимового обслуговування доріг

З настанням холодів перед комунальними та автодорожніми службами гостро постає питання про забезпечення належного прибирання снігу. На боротьбу з опадами залучаються всі засоби, зокрема і спеціалізована дорожньо-прибиральна техніка. Наразі вона представлена різноманітними видами одиниць машин для прибирання снігу:

 • міні-трактор – актуальний для невеликих територій та компаній;
 • комунальний трактор – для комунальних служб, яким потрібно швидко і ефективно неперервно працювати;
 • змішаний вид техніки – це машини, які одночасно можуть прибирати сніг і підмітати територію без зміни навісного обладнання;
 • снігоприбиральні машини – техніка, що допомагає працювати не лише з тонким, а і зі щільним шаром снігу, льодом на проїжджій частині і тротуарах.

При виборі будь-якої снігоприбиральної техніки варто звертати увагу на кілька критеріїв:

 • Враховуйте розмір території, на якій працюватиме машина.
 • Звертайте увагу на потужність двигуна: чим потужніший, тим ефективніший.
 • Важливими є характеристики навісних пристроїв (вони відіграють основну роль в очищенні території від снігу).
 • Обирайте тих виробників,які мають високу репутацію на ринку.

Усі машини для зимового обслуговування доріг оснащуються відповідно до потреб підприємства. Так, найбільшою популярністю в Україні користуються снігові відвали. 

Як його підібрати для вашого підприємства та на що звертати увагу – читайте далі!

Снігоочисний трактор очищає дорогу після снігопаду

Обираємо сніговий відвал: секрети експертів

Відвал для снігу – це найпопулярніше в Україні навісне обладнання для комунальних машин, яке актуальне передусім у зимовий період. З ним – ефективне та оперативне очищення території від снігу в зимовий період. А ще – прибирання будівельного сміття, очищення виробничих територій від забруднень, збір дрібних відходів тощо в усі інші пори року. Часта експлуатація вимагає від цього виду техніки високої якості, неперервної роботи без простоїв. Тільки відвали для снігу від провідних світових виробників із сертифікатами та гарантіями якості можуть забезпечити тривалу і стабільну роботу.

У процесі вибору такого типу обладнання важливо дотримуватися певних показників. Зокрема звертати увагу на:

 1. розміри,марка та модель техніки, на яку встановлюватиметься обладнання;
 2. тип обладнання  – фронтальний (має особливе кріплення, що допомагає легко і швидко встановити його на техніку та зняти з неї) або центральний (з’єднується з рамою техніки);
 3. вид відвалу та розміри відповідно до завдань;
 4. наявність чи відсутність підрамника;
 5. тип механізму підняття (щоб досягти максимального експлуатаційного терміну, необхідно обирати модель, оснащену пружинною системою проти зіткнення з перешкодами);
 6. тип керування: механічний чи гідравлічний.

ВАЖЛИВО! 

Пристрій поворотного типу повинен з легкістю здійснювати розворот в необхідну сторону, дотримуючись при цьому кута нахилу 28°.

Ще одним важливим критерієм вибору є співвідношення ціна-якість.

Якщо ви ще не визначилися з технікою для зимового обслуговування доріг, переходьте на портал Machineryline. Тут ви зможете купити нову та вживану снігоприбиральну техніку та відвали для снігу, які порадують не лише високою якістю, а й зручністю керування. Переходьте та обирайте!

Як здійснюється процес реєстрації чи перереєстрації техніки за спрощеною та стандартною схемами – читайте в статті на порталі!

Залишити коментар