Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Renault TRM 2000 — огляд вантажівки

Військову вантажівку Renault TRM 2000 вперше запропонували французькій армії в 1981 році. Автомобіль був здатний підніматися по схилу 50%, спускатися схилом 30%, перевозити вантажі до двох тонн і перетинати струмки, шириною до 80 см.

Серце автомобіля — двигун від компанії MAN на 4 циліндри. У автомобіля є і цивільна версія з більш коротким шасі. Вона відмінно зарекомендувала себе під час експлуатації в пожежній службі.

Поставки TRM 2000 для армії тривали до 1994 року. На той час кількість машин становила 5600 одиниць. Виробництво зупинилося в 90-х роках.

У наші дні автомобіль використовується в армійських цілях для транспортування особового складу, компресорів, зварювальних агрегатів та іншого обладнання. За параметрами і технічними характеристиками TRM 2000 схожий з радянським ГАЗ-66. Примітно, що всі операції з техобслуговування механізовані й водії не беруть участі в цьому процесі.

TRM 2000 в наші дні

Французькі військові вантажівки виявилися настільки надійними, що навіть списані після 90-х років моделі досі продовжують служити в різних арміях світу.

Частина парку Renault TRM 2000 залишається у французькій армії, продовжує виконувати основні функції і підпадає під велику програму реновації. Її старт припав на 2018 рік. У планах оновити найстаріші зразки, випущені з 1982 по 1992 роки.

Завдання у французької армії більш ніж амбітні — реновувати близько 7000 автомобілів. Але поки що програма Heavy Duty Successor просувається дуже повільно. У 2020 році армія отримала всього 15 оновлених екземплярів. У найближчих планах підготувати ще 200 автомобілів для зарубіжних підрозділів.

Технічні характеристики

Військова вантажівка TRM 2000 — автомобіль підвищеної міцності, адаптований для швидкого і маневрового пересування пересіченою місцевістю. Основне завдання — підтримка військових місій у важкопрохідних зонах.

За необхідності в кузові встановлюють до 12 сидінь для перевезення військовослужбовців. Коли необхідне перевезення засобів зв’язку, задні двері та відкидні борти знімають. Укомплектовані кузовом-фургоном версії служать як машини швидкої допомоги, майстерні або командні пункти.

Автомобіль працює на дизельному паливі. Кабіна коротка, низька, нахиляється, з дахом, що відкривається. Механічна коробка передач. Передбачене кріплення для причепа.

Основні технічні характеристики моделі: 

  • об’єм двигуна: 3,6 літри
  • потужність двигуна: 117 к.с.
  • загальна маса автомобіля: 6100 кг;
  • повний привід: 4х4;
  • у кабіні три сидіння;
  • максимальна швидкість: 89 км/год;
  • об’єм бака: 130 літрів;
  • витрата палива: 23 літри на 100 км у змішаному циклі.

Середня вартість на ринку

На сайті Autoline.ua представлені оновлені вантажівки Renault TRM 2000 1989-1990 року випуску, які використовуються як цивільні автомобілі для транспортування вантажів.

Всі автомобілі з європейською реєстрацією, знаходяться в Нідерландах або Угорщині. Вартість від 7400 до 15 500 €. З урахуванням того що всі автомобілі були у вжитку і перебувають у доволі «поважному віці»,

ймовірно можливий розумний торг.

У кожному конкретному випадку вартість залежить від технічного стану, пробігу, року випуску, зношеності шин і деяких інших чинників.

Менеджери Autoline.ua завжди готові детально проконсультувати вас щодо технічних характеристик, а також з організаційних питань, пов’язаних з купівлею автомобіля.

Залишити коментар