Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Виставки техніки: реалії сьогодення

Потреба в науковому забезпеченні ринку постійно диктується технічним розвитком і прогресом. Саме тому для підвищення власних компетентностей, зустрічей з однодумцями аграрії, будівельники, фахівці дорожньої інфраструктури, комунальники тощо роблять все можливе, аби потрапити на фахові виставки.

Спеціалізовані щорічні виставки дають підприємствам змогу ознайомитися зі світовими новинками у своїй галузі, а також надати можливість продемонструвати власні розробки, зрозуміти економічну доцільність та конкурентоспроможність продукції.

Фахівці кожної з галузей знають і активно готуються до виставок всеукраїнського та міжнародного значення. 

Так, серед виставок в агросекторі важливе місце займає «Агро-…», яка щороку проходила в Кропивницькому. Це найбільша виставка в Україні та одна з 10 найбільших у Європі. Площа виставки – 125 тисяч квадратних метрів. Протягом тижня на статичних стендах та на полігоні площею 6 гектарів проводяться демонстраційні покази сільськогосподарських агрегатів.

Ще однією важливою подією в агросекторі є щорічна битва Агротитанів. Це найбільша в Україні виставка-демонстрація агрегатів та обладнання в сільському господарстві. Зазвичай вона збирає близько сотні компаній-партнерів на полях з різними культурами та умовами. 

Головна мета виставки – продемонструвати нові способи підвищення рентабельності виробництва сільгосппродуктів та розважити зацікавлену публіку.

Актуальна та найбільша подія для комунальників – комплекс виставок муніципального господарства (сюди входить Міжнародна виставка «Комунтех», Міжнародний водний форум Aqua Ukraine, Спеціалізована виставка «Дортехекспо», «Євробудекспо» та Міжнародний конгрес), що проходила у Міжнародному виставковому центрі, що на Лівобережній в Києві. Зазвичай виставкова площа охоплює весь МВЦ – 17 тисяч квадратних метрів, до 200 одиниць техніки та більше 10 тисяч відвідувачів.

На полігоні проводяться демонстраційні покази сільськогосподарських агрегатів

Для будівельників працювала щорічна найбільша головна виставка Inter Build Expo, яка збирала більше 1000 брендів і 30 тисяч відвідувачів в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній в Києві. Щорічно наприкінці березня виставка на 4 дні  стає центром будівельного життя України.

Реалії: чи бути виставкам 2022?

Ми тільки нещодавно оговталися від Covid-19 та почали звикати до «маскового» режиму на виставках, як у 2022 році їх зовсім відмінили. 

Так, всі, хто зареєструвався на AGRO-2022, яка мала відбутися 7-10 червня, отримали повідомлення про перенесення.

Виставка AGRO-2022 переноситься: віримо в нашу перемогу і зустрінемось зовсім скоро!

У зв’язку з об’єктивними обставинами повідомляємо, що виставка AGRO-2022, яка була запланована на 7-10 червня, НЕ СКАСОВУЄТЬСЯ, А ПЕРЕНОСИТЬСЯ на нові дати. 

Впевнені, ці дати будуть оголошені зовсім скоро!

Так, команда Agro-2022 офіційно повідомила, що їхні щоденні обов’язки змінилися, проте вони активно комунікують з учасниками виставки та партнерами.

Організатори інших великих виставок наразі тримають руку на пульсі та будуть повідомляти про їх перенесення у зв’язку з нестабільною ситуацією приблизно за місяць до старту.

А поки ми всі разом чекаємо зустрічі на виставках, пропонуємо відвідати наші портали з актуальною технікою, обладнанням та запчастинами:

  • Autoline – комерційний транспорт та вантажівки
  • Machineryline – будівельна техніка, промислове обладнання, складська техніка
  • Agriline – сільськогосподарська техніка

Залишити коментар