Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Як продавати БІЛЬШЕ на маркетплейсах: поради для продавців

Щодня кількість можливостей для продажу техніки зростає, основна із них – це продаж на маркетплейсах. Найчастіше саме такі продажі є найшвидшими у ланцюгу «продавець – покупець».

Адже саме маркетплейси сприяють залученню трафіку на товари постачальників, які підключилися до платформи та передачі продавцям вже реалізованих замовлень.

Переваги співпраці з маркетплейсами

  1. пошук клієнтів під відомим брендом, вільний доступ до цільової аудиторії;
  2. можливість пошуку клієнтів навіть без власного інтернет-магазину;
  3. можливість користуватися різними послугами та сервісами, що спрощують пошук клієнтів та продажі;
  4. зручна аналітика тощо.

Якщо ви вже досвідчений продавець на маркетплейсі чи новачок – для вас буде корисно ознайомитися з порадами, як продавати на таких торгових майданчиках і не робити помилок.

Як продавати на торгових майданчиках і не робити помилок

Як продавати БІЛЬШЕ

Передусім варто розуміти, що кожен продавець, який розміщує свої оголошення на маркетплейсі, повинен теж прикласти чимало зусиль для вдалих продажів. Вони не обмежуються стандартним набором – заплатити за розміщення, зробити стильні фото, заповнити всі характеристики та зробити «продажний» опис тощо. Окрім цього, пам’ятайте про «робочі» поради:

  1. Стежте за кількістю наявних одиниць техніки. Ви вкладаєтеся в рекламу, просування товарів, а ситуації, коли просувають «пусту» картку, призводять до збитків («зливання бюджету»). Окрім цього, клієнт може запам’ятати вас як проблемного продавця і більше не повернутися. Саме тому, якщо вашу машину купили, ставте статус «Немає в наявності». 
  2. Стежте за актуальною ціною. Особливо це стосується техніки, ціна якої залежить від валютних коливань. На наших маркетплейсах Autoline, Machineryline, Agriline є інструменти зміни цін одразу на кілька позицій. Також тут актуальними будуть синхронізовані інструменти маркетплейсів з вашими CRM-системами.
  3. Відповідайте покупцю одразу! Аби втримати клієнта, зв’язуйтеся з ним максимально оперативно (за стандартами ринку – час на очікування 1-2 години), у разі невизначеності – допоможіть з комплектацією. Це покаже вашу  клієнтоорієнтованість і дасть змогу покупцеві отримати приємний досвід співпраці з вами. Окрім цього ,важливим є постійне оновлення статусу замовлення. Тут також допоможе прив’язка і синхронізація магазину з вашою CRM-системою.
  4. Техніка і її комплектація має чітко відповідати опису. Не продавайте одне, маскуючи його під інше! Описуйте саме той товар, який продаєте, не пишіть довгі полотна тексту, вказуйте чіткі характеристики, не прикрашайте, розділяйте текст на блоки.
  5. Говоріть з покупцями ввічливо та клієнтоорієнтовано. Говоріть з покупцем чесно та відкрито, не приховуйте нічого, якщо є якісь нюанси – розповідайте одразу! Пам’ятайте, що для вас важлива репутація, а не одноразовий продаж! Навіть якщо покупець грубить вам, згладьте ситуацію! 

Бажаємо вам якомога більше клієнтів та успішних продажів на наших маркетплейсах!

А поки ви вносите правки у свою роботу, ми готові поділитися з вами відгуком нашого клієнта про співпрацю з нашим маркетплейсом Machineryline!

Залишити коментар