» Банерна реклама

Банерна реклама

Банерна реклама на Autoline – це чудовий спосіб збільшити продаж товарів та послуг, поліпшити впізнаваність як відомої компанії, так і нового бренда, а також залучити нових ключових відвідувачів на Ваш сайт.
Щоб розмістити банер, Вам потрібно вибрати місце, а решту зробимо ми – дизайн і розроблення банера входять у ціну!
Щодня на Autoline заходять понад 120 000 відвідувачів, які можуть стати Вашими клієнтами!


Що таке банер?
Банер – це графічний елемент, який може містити логотип або фотографії техніки Вашої компанії та посилатися на Ваш сайт або на Ваші оголошення на Autoline.
Приклади наших банерів

Розміщення банера в категоріях

Розміщувати банерну рекламу в розділах сайту рекомендовано продавцям певного виду техніки чи послуг. Наприклад, якщо Ваша компанія продає вантажну техніку, Вам доцільно мати банер у розділі «продаж вантажівок», бо саме цей розділ переглядають люди, які хочуть купити вантажівки, тож вони обов'язково побачать Ваш банер.

Розміщення банера на головній сторінці

Банерна реклама на головній сторінці охоплює широке коло відвідувачів і спрямована більше на рекламу загальних послуг. Наприклад, якщо Ваша компанія надає лізингові послуги, то Ваш банер зацікавить 90 % людей, які заходять на головну сторінку. Також банер на головній сторінці буде доцільний, якщо Ваша компанія тільки виходить на ринок і Ви маєте за мету поліпшити впізнаваність свого бренда та послуг, які надаєте.
Linemedia
Контакти:
тел.: +380 44 575 1515
Київ, 02140, а/с - 68
Надіслати повідомлення
captcha
Ваше повідомлення надіслано. Дякуємо.
Найближчим часом наші оператори зв'яжуться з Вами