» Банерна реклама

Банерна реклама

Банерна реклама на Autoline – це чудовий спосіб збільшити продажі товарів та послуг, покращити впізнаваність як відомої компанії, так і нового бренду, а також привабити нових ключових відвідувачів на Ваш сайт.
Щоб розмістити банер, Вам потрібно вибрати місця, а все інше зробимо ми – дизайн і розробка банера входять у ціну!
Щодня на Autoline заходять понад 130 000 відвідувачів, які можуть стати Вашими клієнтами!


Що таке банер?
Банер – це графічний елемент, який може містити логотип або фотографії техніки Вашої компанії й посилатися на Ваш сайт або Ваші оголошення на Autoline.
Приклади наших банерів

Розміщення банера в категоріях

Розміщувати банерну рекламу в розділах сайту рекомендовано продавцям певного виду техніки чи послуг. Наприклад, якщо Ваша компанія продає вантажну техніку, Вам найбільше пасуватиме розділ «продаж вантажівок», оскільки саме цей розділ переглядають люди, які хочуть купити вантажівки, й вони обов'язково побачать Ваш банер.

Розміщення банера на головній сторінці

Банерна реклама на головній сторінці охоплює широке коло відвідувачів і призначена більше для реклами загальних послуг. Наприклад, якщо Ваша компанія надає лізингові послуги, то Ваш банер буде цікавий 90% людей, які заходять на головну сторінку. Також банер на головній сторінці буде доцільний, якщо Ваша компанія тільки виходить на ринок і Ви маєте за мету покращити впізнаваність бренду й послуг, які надаєте.
Linemedia
Контакти:
тел: +380(44)5751515
Київ, 02140, а/с - 68
Надіслати повідомлення
Ваше повідомлення відіслане. Дякуємо.
Упродовж найближчого часу наші оператори зв'яжуться з Вами